Apie mane

Laiko ratas nenumaldomai sukasi, tarsi gerai suteptas laikrodžio mechanizmas. To mechanizmo dalimi esame mes visi: dirbantys, kuriantys, mylintys, svajojantys ir atliekantys savo vaidmenis nesibaigiančio laiko spektaklyje, kurio režisieriais ir aktoriais esame patys…

Gimiau 1963 gruodžio 20 dieną Anykščiuose pedagogų šeimoje. Užaugau lydimas muzikos ir dailės. Tai, matyt, paskatino pasirinkti meno kryptį. 1989 metais baigiau Telšių taikomosios dailės technikumą, įgydamas meninio metalo apdirbimo specialybę. Keletą metų pagal specialybę dirbau Klaipėdos dailės kombinate,o jam iširus ėmiausi kitos veiklos. Jau daugiau kaip dešimtmetį dirbu interjero dekoravimo srityje. Klaipėda mane pririšo visapusiškai. Čia sukūriau šeimą ir dirbu ligi šiol.

arturas tamasauskas

Prieš keletą metų pasinėriau į naują man meno sritį. Ji užvaldė mane, vos pažinus ją. Tai labai keista, pilna mistikos ir neapibrėžtumo, netikėčiausių sprendimų ir atradimų meno rūšis, telpanti į vieną žodį Steampunk. Kūrybai naudoju pačias įvairiausias medžiagas: nuo apyvokos daiktų, senienų iki niekam nereikalingų šiukšlių. Man malonu, jog išmestam, skirtam būti sunaikintam daiktui, galiu padėti transformuotis, suteikdamas jam galimybę egzistuoti kitoje formoje, kitame pavidale, tarsi pratęsdamas jo buvimą jau meninėje išraiškoje. Savo kūrybą pristatau, reklamuoju daugiausia internetinėje erdvėje. Mano darbų yra įsigiję Lietuvos, Olandijos, Vokietijos, Amerikos, Australijos šalių Steampunk stiliaus gerbėjai. Noriu su jumis pasidalinti savo sukurtais darbais ir tikiuosi, jog tai padės atrasti save.